Project Description

Powrót do sprawności po przebytej kontuzji lub urazie

Wspomaganie w trakcie i kontynuację po zabiegach fizjoterapeutycznych stanowi trening przygotowania fizycznego, po przez który pomożemy Tobie powrócić do pełnej sprawności. Wzmacniając osłabione struktury, zwiększając lub odnawiając zakres ruchomości oraz poprzez stopniową poprawę techniki ruchu pomożemy Tobie w prawidłowy sposób wrócić do podejmowanej wcześniej dyscypliny sportowej lub aktywności fizycznej.

Przygotowanie fizyczne

Pomożemy Tobie w:

  • uzyskaniu optymalnego poziomu wytrenowania w wyniku poprawy siły, szybkości, wytrzymałości, koordynacji i gibkości;

  • przygotowaniu do znoszenia większych obciążeń specjalistycznych aparatu ruchu;

  • profilaktyka przed wystąpieniem kontuzji przeciążeniowych oraz zwiększona odporność na urazy mechaniczne;

  • nauczenie prawidłowej techniki ruchu ćwiczeń niezbędnych do optymalnego przygotowania sprawnościowego do okresu startowego (sezonu).

Trening zdrowotny, korekcja wad postawy

Celem treningu jest poprawienie jakości życia oraz niwelacja dolegliwości bólowych poprzez usprawnienie ciała i profilaktykę polegającą na zwiększaniu siły i mięśniowej, zakresów ruchomości oraz poprawie ogólnej kondycji fizycznej.

Trening sylwetkowy

Celem treningu jest kształtowanie sylwetki w wyniku wykonywania treningu siłowego i wytrzymałościowego, których dodatkowym celem jest wspomaganie procesu redukcji masy ciała. Możliwy wyłącznie z jednoczesnym podjęciem pracy z specjalistą z zakresu żywienia.

Opinie pacjentów

Bardzo cieszę się z wyboru fizjoterapeutki, profesjonale podejście, znaczna ulga w bólu już po pierwszej wizycie. Polecam

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Dariusz P

Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad oraz miła atmosfera. Już po pierwszej wizycie czuję ulgę i mogę znów trenować bez bólu. Ćwiczenia do wykonywania w domu lub po treningu zostały szczegółowo pokazane i dokładnie omówione. Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Marcin P

Bardzo konkretna fizjoterapeutka. Wystarczył jeden masaż i już jest ogromna poprawa. Dostałam również bardzo proste i skuteczne zalecenia.

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Ania H

Godziny otwarcia

Pn – Pt 8:00 – 20:00
Sobota 10:00 – 15:00
Niedziela 10:00 – 15:00

Lokalizacja

Nasze wartości

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości i innowacyjnej opieki poprzez wspieranie komfortowego, prywatnego i profesjonalnego środowiska. Nasz interdyscyplinarny zespół będzie współpracował, aby zaoferować kompleksowe i skoncentrowane na pacjencie podejście, aby zapewnić najwyższy poziom skuteczności leczenia.

Być postrzeganym jako najbardziej wiarygodny, niezawodny i skuteczny gabinet fizjoterapii w naszej społeczności, napędzany przez naukę, doskonałe wyniki oraz kompetentny, przyjazny i wydajny zespół.

Leczymy na gruncie klinicznych i naukowych faktów. Taki jest Gabinet Fizjoterapii ISiN.

Jest powszechnym prawem wszystkich rzeczy organicznych i nieorganicznych, wszystkich rzeczy fizycznych i ludzkich, wszelkich prawdziwych przejawów umysłu, że życie poznaje się po jego wyrazie i po tym, że forma wynika z funkcji.

Rejestracja

Twoje zdrowie i sprawność fizyczna są dla nas najważniejsze! Niezwlekaj z troską o nie. U nasz możesz umówić się na wizytę online.

Gabinet Fizjoterapii Instytutu Sportu i Nauki