Edukacja fizjoterapeutyczna

Edukacja fizjoterapeutyczna jest integralną częścią procesu terapeutycznego. Wizyta fizjoterapeutyczna nie ogranicza się zatem do działania fizjoterapeuty na dolegliwości pacjenta pochodzące z narządu ruchu poprzez techniki terapii manualnej, kinezyterapii. Aby proces leczniczy był skuteczny i trwały musi być kontynuowany poza gabinetem fizjoterapii.

Na czym polega edukacja fizjoterapeutyczna?

  • Na zwróceniu uwagi pacjenta na przyczynę jego problemu.

  • Na ukazaniu pacjentowi jego roli w procesie zdrowienia i wychodzenia z dolegliwości.

  • Na uświadomieniu pacjenta, że działanie fizjoterapeuty bez jego zaangażowania w terapię nie wyleczy dysfunkcji.

  • Na nauce ćwiczeń i czynności, które będą częścią autoterapii domowej, stanowiącej profilaktykę nawrotu dolegliwości.

Podstawowym celem edukacji fizjoterapeutycznej jest wspomaganie i dynamizowanie procesu zdrowienia. Bez niej pozytywny i długotrwały wynik leczniczy jest niemożliwy do osiągnięcia.

Opinie pacjentów

Bardzo cieszę się z wyboru fizjoterapeutki, profesjonale podejście, znaczna ulga w bólu już po pierwszej wizycie. Polecam

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Dariusz P

Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad oraz miła atmosfera. Już po pierwszej wizycie czuję ulgę i mogę znów trenować bez bólu. Ćwiczenia do wykonywania w domu lub po treningu zostały szczegółowo pokazane i dokładnie omówione. Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Marcin P

Bardzo konkretna fizjoterapeutka. Wystarczył jeden masaż i już jest ogromna poprawa. Dostałam również bardzo proste i skuteczne zalecenia.

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Ania H

Godziny otwarcia

Pn – Pt 8:00 – 20:00
Sobota 10:00 – 15:00
Niedziela 10:00 – 15:00

Lokalizacja

Nasze wartości

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości i innowacyjnej opieki poprzez wspieranie komfortowego, prywatnego i profesjonalnego środowiska. Nasz interdyscyplinarny zespół będzie współpracował, aby zaoferować kompleksowe i skoncentrowane na pacjencie podejście, aby zapewnić najwyższy poziom skuteczności leczenia.

Być postrzeganym jako najbardziej wiarygodny, niezawodny i skuteczny gabinet fizjoterapii w naszej społeczności, napędzany przez naukę, doskonałe wyniki oraz kompetentny, przyjazny i wydajny zespół.

Leczymy na gruncie klinicznych i naukowych faktów. Taki jest Gabinet Fizjoterapii ISiN.

Jest powszechnym prawem wszystkich rzeczy organicznych i nieorganicznych, wszystkich rzeczy fizycznych i ludzkich, wszelkich prawdziwych przejawów umysłu, że życie poznaje się po jego wyrazie i po tym, że forma wynika z funkcji.

Rejestracja

Twoje zdrowie i sprawność fizyczna są dla nas najważniejsze! Niezwlekaj z troską o nie. U nasz możesz umówić się na wizytę online.

Gabinet Fizjoterapii Instytutu Sportu i Nauki