Kinesiotaping

Kinesiotaping (inaczej: Kinesiology Taping, KT) to metoda lecznicza wykorzystująca naturalne procesy samoleczenia organizmu. W terapii KT używa się plastrów terapeutycznych o parametrach maksymalnie przypominających właściwości ludzkiej skóry. Kinesiotaping może być stosowany jako osobna metoda, jednakże częściej stanowi uzupełnienie innych metod fizjoterapeutycznych. Kinesiotaping sprawia, że skóra jest delikatnie unoszona i pociągana, zwiększa się przestrzeń między skórą właściwą a powięzią, co usprawnia przepływ krwi i limfy.

Korzyści:

  • poprawa funkcji mięśni i stawów;

  • normalizacja napięcia mięśniowego (zmniejszenie zbyt wysokiego, zwiększenie zbyt niskiego);

  • ułatwienie przepływu krwi i limfy;

  • zmniejszenie odczuwalnego bólu;

  • korekcja postawy ciała;

  • wspieranie procesów gojenia się tkanek.

Opinie pacjentów

Bardzo cieszę się z wyboru fizjoterapeutki, profesjonale podejście, znaczna ulga w bólu już po pierwszej wizycie. Polecam

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Dariusz P

Profesjonalne podejście, szczegółowy wywiad oraz miła atmosfera. Już po pierwszej wizycie czuję ulgę i mogę znów trenować bez bólu. Ćwiczenia do wykonywania w domu lub po treningu zostały szczegółowo pokazane i dokładnie omówione. Z czystym sumieniem polecam Panią Monikę.

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Marcin P

Bardzo konkretna fizjoterapeutka. Wystarczył jeden masaż i już jest ogromna poprawa. Dostałam również bardzo proste i skuteczne zalecenia.

Po więcej opinii zapraszamy do aplikacji booksy.

Ania H

Godziny otwarcia

Poniedziałek 8:00 – 20:00
Wtorek 8:00 – 20:00
Środa 8:00 – 20:00
Czwartek 8:00 – 20:00
Piątek 8:00 – 20:00
Sobota – Niedziela 10:00 -15:00

Lokalizacja

Nasze wartości

Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia wysokiej jakości i innowacyjnej opieki poprzez wspieranie komfortowego, prywatnego i profesjonalnego środowiska. Nasz interdyscyplinarny zespół będzie współpracował, aby zaoferować kompleksowe i skoncentrowane na pacjencie podejście, aby zapewnić najwyższy poziom skuteczności leczenia.

Być postrzeganym jako najbardziej wiarygodny, niezawodny i skuteczny gabinet fizjoterapii w naszej społeczności, napędzany przez naukę, doskonałe wyniki oraz kompetentny, przyjazny i wydajny zespół.

Leczymy na gruncie klinicznych i naukowych faktów. Taki jest Gabinet Fizjoterapii ISiN.

Jest powszechnym prawem wszystkich rzeczy organicznych i nieorganicznych, wszystkich rzeczy fizycznych i ludzkich, wszelkich prawdziwych przejawów umysłu, że życie poznaje się po jego wyrazie i po tym, że forma wynika z funkcji.